Bozky pomôžu plniť sny detí!

.

Do sviatku zaľúbených chýba niekoľko dní a možno už premýšlate, aký darček pre svoju lásku vymyslíte. Máme pre Vás riešenie! Zúčastnite sa nevšednej akcie, aká sa u nás ešte nekonala! Rekordu v hromadnom bozkávaní! A zároveň aj pomôžete urobiť dobrý skutok.
Koľko párov sa naraz pobozká v jednu chvíľu? Zapíšme túto udalosť do Knihy slovenských rekordov! To je výzva, pri ktorej nemôžete chýbať!  A kedy inokedy by mal rekord padnúť, než na Valentína?

Vo svete sa už rekordy v bozkávaní robili. V roku 2006 chceli rekord rozbiť Parížania, avšak prišlo ich len 1188, čo na aktuálny svetový rekord, zapísaný v susednej Budapešti, nestačilo. Tam sa totiž na 12 sekúnd ponorilo do bozku presne 11 570 ľudí!

U nás sa táto udalosť bude robiť po prvýkrát. Môžu prísť, mladí, starí, aj tí, čo nemajú partnera - možno práve na Valentínskej akcii niekoho pravého na bozkávanie nájdu... Všetci ste vítaní na tejto zaujímavej party! Je to jedinečná možnosť osláviť so svojou drahou polovičkou Valentína úplne cool a originálne!

Počas akcie sa bude po kúskoch predávať najväčšia Valentínska torta v tvare srdca na Slovensku, v ktorej bude zapečený prstienok s krásnym swarovským krištáľom od  Silver Moon. Možno ho práve vy nájdete zapečený vo svojom kúsku, a obdarujete ním svoju polovičku... Môžete si kúpiť balónik v tvare srdca, či vyhrať zaujímavé ceny. Registračné lístky na rekord totiž budú zlosovateľné a budete mať za ne možnosť vyhrať kopu cien venovaných  nákupným obchodným centrom Polus. To sa jednoducho oplatí!

A to ešte nie je všetko! Svojou účasťou urobíte aj dobrú vec: registrácia do rekordu stojí 1 euro, ktoré bude venované neziskovej organizácii ŽELAJ SI na plnenie snov chorých detí. ŽELAJ SI od roku 2006 do 2012 splnilo už 450 snov dlhodobo chorých a zomierajúcich detí a ich počet stále stúpa. Práve táto organizácia rekord iniciovala a zorganizovala, rovnako ako v roku 2010 pokorila rekord v púšťaní lampiónov.

Zároveň sa môžete tešiť na spoločný duet spevákov Mira Jaroša a Dominky Mirgovej, ktorá tu okrem toho predstaví aj svoj najnovší singel, uvítame i Barboru Balúchovú.

Takže nezabudnite! Ak ešte neviete, kde strávite sviatok zaľúbených, príďte aj so svojou polovičkou v utorok 14.2. 2012 od 17.30 do 19.00 hod do Polusu a staňte sa súčasťou neobyčajnej Valentínskej párty! A pripravte si pery na šťavnatý bozk :-)


}); })(jQuery);