12 hodín kopania futsalových penált pre tri detské sny!

.

Ste z Bratislavy a okolia? Príďte si kopnúť penaltu, ktorou pomôžete splniť detské sny a zároveň vytvoriť slovenský rekord v kopaní futsalových penált. Pod heslom: Kúpiš – Kopneš – Pomôžeš! už po piaty krát OZ Koráb zorganizuje svoj charitatívny projekt „Rekordy pre deti“ - tentokrát pre detičky zo ŽELAJ SI.


Poslaním OZ Koráb je prostredníctvom pokusu o zápis do Knihy slovenských rekordov pomôcť finančne, materiálne i naturálne organizáciám pomáhajúcim tým najmenším - čiže deťom. V tomto roku vstupuje do projektu ako exkluzívny partner piešťanský hotel Magnólia, ktorý venoval na podporu podujatia dva víkendové pobyty. „Sme veľmi radi, že môžeme podporiť takúto skvelú myšlienku i keď menšieho charitatívneho projektu, ale o to adresnejšieho, kde bude vidieť jasný výsledok pri kúpe tak dôležitých a život uľahčujúcich pomôcok pre deti a ich rodičov,“ povedal k partnerstvu tohto športovo-charitatívneho projektu riaditeľ hotela Magnólia Vladimír Ondrejech.

Dalibor Ludvig – tvorca a koordinátor projektu: „Tento rok som si povedal, že chcem, aby sme boli veľmi adresní, nech partneri a samotní ľudia vedia presne komu a na čo otvárajú svoje srdcia a peňaženky. Oslovil som pani Rebrovú - riaditeľku OZ ŽELAJ SI, ktoré spĺňa sny dlhodobo chorým deťom, aby vybrala tri sny, ktoré by sme mohli splniť. Pevne verím, že sa nám podarí vyzbierať dostatočná suma (cca 1.000€) na to, aby sme splnili všetky tri sny: rehabilitačnú hojdačku pre Anetku, lyže na špeciálny vozík pre Veroniku a polohovateľnú hojdačku pre Ľubka.“

Organizátori z OZ Koráb si veľmi cenia, že známi aj menej známi umelci prichádzajú podporiť svojim vystúpením ich podujatie bez nároku na honorár. Od samotného začiatku je moderátorskou tvárou projektu Maroš Szalay, ktorý si akciu nepríde len odmoderovať, ale aktívne sa zapája aj do oslovovania partnerov, umelcov či zabezpečovania cien do súťaží.

Miestom tohtoročného rekordu je obec Viničné. V sobotu 27. októbra sa od 9.00 hod. bude môcť široká verejnosť zapojiť do rekordu a súčasne naplniť i hlavnú myšlienku projektu tým, že si zakúpi penaltu.

Na výber sú tri možnosti:
1penalta – 0,50€; 3 penalty – 1€ ; ak si niekto kúpi za 5€ a viac, tak môže kopať neobmedzene počas celých 12hodín trvania rekordu (samozrejme, ale tak aby sa aj ostatní mohli zapojiť). A v tomto duchu sa naplní tohtoročný slogan: Kúpiš - Kopneš – Pomôžeš!

Celá suma zo zakúpených penált bude určená na splnenie týchto troch detských snov:

Anetka Matejová
Veronika Kupcová
Ľubko Lukačovič

Od 13.00 hod. až do ukončenia rekordu je pripravený bohatý kultúrny program s množstvom rôznych vystúpení a atrakcií pre deti i dospelých.
www.rekordypredeti.sk

}); })(jQuery);