Plesová sezóna 2014: Bude aj Bál snov!

.

Plesová sezóna sa začína! Len v susednej Viedni sa koná každoročne až 450 plesov, v Bratislave približne 80. Aké sú trendy na ples v roku 2014? Priam rozprávkové šaty, ktoré sa trblietajú! Fantázia a rozprávkovosť snúbiaca sa s podčiarknutím ženskej siluety - také šaty by ste mali mať.

Tradične ako po iné roky bude plesová sezóna 2014 otvorená Plesom v opere, ktorý bude už túto sobotu – 11. januára. Tohtoročný program Plesu v opere sa ponesie v znamení legiend, hudobnou hviezdou bude americká speváčka Suzanne Vega. Posledné tri ročníky plesu mali charitatívny charakter – dva ročníky plesu boli venované  oblastipomoci deťom s vrodenými chorobami srdca a Nadácii Detského kardiocentra. Tohtoročný výťažok poputuje pomoci predčasne narodeným deťom.

Ples v opere však nie je jediným charitatívnym plesom v Bratislave. Tento rok sa budete môcť tešiť aj na prvý ročníku plesu s magickým názvom – Bál snov. Charitatívny bál organizuje nezisková organizácia ŽELAJ SI. Výťažok z bálu je verejnou zbierkou a pomôže plniť sny ťažko chorých detí (preto aj bál snov). Do dnešného dňa organizácia ŽELAJ SI splnila viac než 600 detských snov ťažko chorých a zomierajúcich detí po celom Slovensku.

Bál snov bude v magickom dátume 14.2.2014 v bratislavskom hoteli Chopin. Čítate dobre, je to rovno na Valentína!  Páni, neviete, aký Valentínsky darček zvoliť? Kúpte Vašej polovičke lísky na 1. ročník charitatívneho Bálu snov - zabaví sa, a ešte ju aj ohúrite tým, že ste sa rozhodli pomôcť chorým deťom. Lístok je samozrejme vhodný pre každého s veľkým srdcom :-) 

Lísky v hodnote 59 eur sa predávajú v rámci verejnej zbierky č. SVS-OVS3-2013/017978, ktorá je povolená Ministerstvom vnútra SR a jej výťažok je ministerstvom dôkladne kontrolovaný.

Čo vám na Bále snov ponúknu?
Jedlo a pitie:
- Prípitok (cinzano)
- Chutné trojchodové menu
- 1/2 fľaše skvelého vína neco estate winery 
- Minerálku
- Polnočnú kapustnicu
- Koláčiky

Program:
Violončeové kvarteto Quatrocelli (aj skladba Nothing Else matters) 
https://www.youtube.com/watch?v=-DvJagOucEk
Saxofón 
Operný spev (Hallelujah)
Balet
Valčík
(otvorenie plesu)
O zábavu sa stará Dušan Čaplák Band a skvelá kapela Susie Haas band, ktorá vám predstaví známu herečku Zuzku Haasovú v podobe, ako ju nepoznáte - ako speváčku.
Disco: každý účastník Bálu snov pri kúpe lístka
môže zaslať zoznam skladieb, ktoré má rád.
Pokiaľ ich bude mať kapela v repertoári,
radi vám ich zahráme. 
Moderuje skvelý Maroš Szalay

Čo ešte môžete čakať: 

- Spoločnosť skvelých ľudí s dobrým srdcom!

- Nádherné Luminarius (na obrázku)

- Polnočné prekvapenie

- a samozrejme, výbornú zábavu!

 

 

 

Našim cieľom nie je prísť v čo najkrajších šatách, alebo priviesť kopu celebrít. Našim cieľom je, aby sme pomohli dobrej a veci a zároveň sa všetci parádne zabavili,“ hovorí predsedníčka ŽELAJ SI Soňa Rebrová.

Lístok na Bál snov v predpredaji za zvýhodnenú cenu 59 eur kúpite tu:
  http://zelajsi.sk/eshop/item/1-listok-na-bal-snov-predpredaj.

Plesová sezóna bude trvať oficiálne až do 25. februára, kedy končí na popolcovu /škaredú/ stredu.

}); })(jQuery);