Na Bál snov príde aj The Susie Haas Band

.

Aký by to bol bál, ples, zábava, keby na ňom nebola nejaká tá celebrita? Nuž a preto sme pre vás na Bále snov pripravili prekvapenie - hodinu vás bude zabávať kapela The Susie Haas Band, v ktorej hrá prím skvelá herečka Zuzana Haasová.

Kto by náááhodou túto herečku nepoznal, nuž je to predsa Sonička z populárneho seriálu Panelák. Zuzka okrem herectva aj spieva, a tak nám na plese predstaví pár svojich pesničiek, zároveň naučí ľudí trochu tancovať a porozpráva pár skvelých historiek zo svojej práce.

Zuzana Haasová je herečka, speváčka, moderátorka, textárka, pracuje aj v dabingu. The Susie Haas Band je jediná námornícka kapela na Slovensku a v celej Európe hrajúca na historickom vozidle známe skladby z 30-50 rokov ako aj skladby z vlastnej tvorby.

Zuzana Haasová ako kapelníčka predvedie rôzne kostýmy štýlového obdobia krásnych žien a gentlemanov, či už ako pohyblivé, alebo statické pódium. Kapela hráva zmes OLD MUSIC (Swing, Blues, Woogie Boogie, Charlie Stone, Old jazz...) v novom štýle (21. storočie).

V novom roku kapela The Susie Haas Band odpremierovala svoj prvy videoklip Love me or leave me http://www.youtube.com/watch?v=NRIBucaS-ME

Zuzana Haasová s kapelou The Susie Haas Band sa venuje nahrávaniu prvého debutováho albumu, na ktorom budú známe skladby 30-50 rokov, ale aj autorské  skladby, ktoré budú zmixované tak, aby boli blízke aj mladšej generácii. Týmto sa kapela chce priblížit mladým ľuďom a ukázať im, y čoho vznikla a vzniká súčasná hudba. 

Kapela vystupuje nielen na pódiach, ale aj na historickom vozidle Barkas, ktorým brázdi cesty mnohých našich miest. Autíčko funguje ako pojazdné pódium a zároveň pojazdná reklama podujatí. Dokonca z korby tohto autíčka kapela zahrala aj prezidentovi slovenskej republiky pánovi Gašparovičovi známu skladbu z Ruska.

Tešíme sa na skvelú zábavu, ktorá nás na Bále snov čaká, a nezabudnite, že už je v predaji posledných pár lístkov :-) 

Lístok v cene 59 eur (vpredaji posledných 10 lístkov) si môžete kúpiť tu: http://zelajsi.sk/eshop/item/1-listok-na-bal-snov-predpredaj. Tešíme sa na vás :-)

Viac o The Susie Haas Band si môžete pozrieť tu:

}); })(jQuery);