Doplesané, bál i výťažok boli skvelé!

.

1. ročník charitatívneho Bálu snov máme za sebou. A bolo to skvelé! Nečakali sme takú veľkú odozvu, že sa nám poradilo predať všetky lístky, ale aj dokonca pár lístkov navyše. Výťažok, ktorý sa podarilo pre choré deti vyzbierať, je 2668 eur. A to je tiež skvelé!

Pre ŽELAJ SI to znamená, že nebude musieť čakať s plnením detských sníčkov až do doby prijímania dvoch percent (jún-august 2014), ale bude môcť začať tešiť deti už aj teraz. "Keďže tento rok nám mesto nedovolilo predávať počas Silvestra lampióny, nemali sme žiadne financie na svoju ďalšiu činnosť a to nás napĺňalo pesimizmom. Výťažok z bálu nám dovolí pokračovať v našej činnosti, z čoho sme veľmi šťastní," hovorí predsedníčka ŽELAJ SI Soňa Rebrová. 

Aktuálne už sa plnia aj prvé detské sníčky - stretnutie so Spievankovom, mobil pre chlapca na onkológii, mačička Chery, vybavuje sa zájazd do Paríža i detské bicykle. O všetkých splnených snov budeme pravidelne informovať na našej webovej stránke, aj na facebooku ŽELAJ SI.

A koľko sa vlastne vyzbieralo? Celkový čistý výťažok po zaplatení všetkých nákladov činili pre ŽELAJ SI krásnych 2668 eur! ĎAKUJEME všetkým, čo nás podporili a prišli na bál, hoci išlo prvý ročník. A podľa všetkého sa im páčilo :-) Mnohí sa osobne lúčili pri odchode a sľúbili, že prídu aj o rok. 

"Chcel som sa v prvom rade poďakovať za výborné zorganizovanie Bálu snov, naozaj sme sa cítili veľmi príjemne. A ešte som sa chcel spýtať, vedeli by ste mi povedať, aké šampanské sa ponúkalo po príchode? Bolo vynikajúce ako aj samotné vína k večeri," napísal nám pán Kosír. Nuž, šampanské bolo Hubert de Luxe a chutné vína nám bezplatne poskytla firma neco estate winery.

Pani Pillo sa tiež na bále páčilo. "Bál snov bol naozaj úžasný, ďakujeme a budúci rok s nami počítajte, veľká spokojnosť."

Pani Gramblická i pán Repka poďakovali za fantastickú atmosféru, a na naše slová, že sa ďalší rok pokúsime ešte zlepšiť, nám pani Gramblická napísala milé slová: "A čo chcete zlepšiť? Bolo to dokonalé." 

Nuž, čo povedať. Hreje nás pri srdci, že ste boli spokojní, že ste sa zabavili, že ste nám pomohli a najmä to, že chorým deťom sa ďalej budú plniť sny. Ďakujeme za dôveru, ktorou ste nás poctili a sme radi, že mnohí ste sa lúčili so slovami, že prídete aj na ďalší ročník. Zatiaľ sa pokúsime pripraviť ešte lepšie ceny do tomboly, väčší priestor a bohatší program. A viac skvelého vína :-)

Chceli by sme poďakovať všetkým, čo nám pri príprave a zároveň realizácii bálu pomohli. Marošovi Szalayovi za ako vždy výborné moderovanie, violončelovému kvartetu Quatrocelli za nádherné sklady, Tomášovi Kassaiovi a Timei Koszeghyovej za skvelý valčík, Dušan Čaplák Band za to, že vytiahol všetkých ľudí na parket a roztancovali ich, The Sussie Haas Band a Zuzke Haasovej za spev a výuku základov tanca. Ďakujeme hotelu Chopin za príjemnú obsluhu a služby.

Za ceny do tomboly ďakujeme:

Firme Kestler s.r.o. - Ville Betula za víkendový pobyt pre štyroch na Liptove, Toyo Travel za päť dňový autobusový zájazd do Paríža, portálu Darujletbalónom za venovanie vyhliadkového letu balónom, neco estate winery za darovanie deviatich kartónov vína pre plesajúcich, ProRea Partner  za darovanie kupónov v hodnote 750 eur na stavu rodinného domu, a spoločnosti UNITEX za darovanie obliečok a uterákov.  Ľudí, ktorí pomohli či prispeli ale bolo omnoho viac - všetkým zo srdca ďakujeme!

Tešíme sa na vás v roku 2015 :-)

 Bál snov sme otvorili valčíkom:

Zábavu na programe naštartovala Zuzka Haasová a jej The Sussie Haas Band:

Prvým hudobným číslom bolo violončelové kvarteto Quatrocelli:

Bol plno, atmosféru ozvláštňovali aj svietiace balóny..

Zábava sa môže začať...

O jedenástej už tancovali všetci.

Občas sme aj trochu oddychovali.

Cena do tomboly - Renault, vchod so svietiacimi luminaris a polnočné púštanie balónov :-)

Prichystaní? Ideme na to???

Takto to vyzeralo na nočnej oblohe.

Výhra v tombole poteší..

 Foto: Zuzana Kocianová, Slavomír Repka

 

 

}); })(jQuery);