MISIA 03 splnená! Pomohla mnohým deťom

.

Slávni kuriéri opäť vyrazili aj v roku 2014. Známe osobnosti rozniesli záujemcom certifikáty v hodnote 10 alebo 50 eur a pomohli tak mnohým deťom, ktorým nevedel pomôcť štát. Z vyzbieraných peňazí pre ne zakúpili pomôcky, čo potrebovali. 

Členovia Misie 03 v rámci charitatívneho projektu a mnohých známych celebrít vyzbierali tento rok aj peniažky na pomôcky pre deti so ŽELAJ SI, ktoré im výrazne zlepšili život. Keďže ŽELAJ SI väčšinou pomôcky neposkytuje, sme radi, že nateraz budeme vďaka ich pomoci vedieť pomôcť tým, ktorí ich potrebujú a ktorých sme museli doteraz odmietať. 

Komu MISIA 03 pomohla? 

  Viktorka Vigašová z Banskej Bystrice, liečiaca sa na detskú mozgovú obrnu, získala doplatok na nový invalidný vozík. Z poisťovne na neho mali nárok, avšak museli doplatiť 10 %, ktoré rodičia nemali. Vďaka MISII 03 sa doplatok podarilo získať, za čo veľmi ďakujeme! Viac info o Viktorke, jej snoch a chorobe nájdete v jej príbehu na našej stránke: Viktorka sa kúpala vo vysnenom aquaparku.  
       Alexík Zajac zo Žiliny má podobné ochorenie ako Viktorka. Hoci je už škôlkarom, stále nechodí. Vďaka MISII 03 dostal trojkolku, na ktorej bude posilňovať svoje slabé nožičky.

Dúfame, že aj vďaka tomu sa raz bude môcť postaviť na vlastné nohy! Jeho príbeh nájdete v tomto článku: Alex prvýkrát jazdil sám na trojkolke!

        Matúško Holubčík z Banskej Bystrice zase dostal svoj kočík, o ktorom jeho maminka snívala vyše roka. Z klasického už totiž vyrástol, a keďže stále nechodí je potrebné ho voziť. Do tohto kočíka sa zmestí a môže v ňom pohodlne aj spinkať: Veď, aha, ako sa teší!
    Veľkú radosť mala aj Yasmínka Mkades zo Senice, ktorá potrebovala špeciálne upravenú hojdačku. Z tej klasickej by mohla vypadnúť, lebo by sa v nej neudržala. Vďaka MISII 03 sa jej sen stal skutočnosťou. Jej príbeh je tu: Hojdačka pre Yasmínku sa podarila vybaviť!

    

Viktorka Vigašová z Banskej Bystrice, liečiaca sa na detskú mozgovú obrnu, získala doplatok na nový invalidný vozík. Z poisťovne na neho mali nárok, avšak museli doplatiť 10 %, ktoré rodičia nemali. Vďaka MISII 03 sa doplatok podarilo získať, za čo veľmi ďakujeme! Viac info o Viktorke, jej snoch a chorobe nájdete v jej príbehu na našej stránke: Viktorka sa kúpala vo vysnenom aquaparku. 

      Aj Martinko Kupec patril k tým, čo mali z Misie 03 radosť. Drobný chlapček z malej obce neďaleko Nitry si vysníval elektrickú deku, ktorá ho bude zohrievať vždy, keď mu je chladno. V ŽELAJ SI ho poznáme z príbehu, keď túžil po stretnutí s hasičmi. 
      Matúško Holubčík z Banskej Bystrice zase dostal svoj kočík, o ktorom jeho maminka snívala vyše roka. Z klasického už totiž vyrástol, a keďže stále nechodí je potrebné ho voziť. Do tohto kočíka sa zmestí a môže v ňom pohodlne aj spinkať: Veď, aha, ako sa teší!

      
 Ďalším šťastným dieťatkom, ktoré si vďaka MISII 03 mohlo zlepšiť život, bol Jakubko Pokorný zo Senice. Kubko je pripútaný na invalidný vozík a potreboval špeciálnu stoličku, v ktorej by ho mohla maminka sprchovať. Predsa len, na vkladanie do hlbokej vane a vyberanie z nej je už dosť veľký a ťažký. Kubkov príbeh o kúpaní sa v guličkách nájdete tu: Kubko sa strašne tešil z nového bazéna
  Vozík za bicykel si vysnívala Nina Kubjatková z Čadce. Vďaka nemu sa dostane na čerstvý vzduch a bude môcť aj sama bicyklovať. Jeho doručenie je aktuálne v stave vybavovania, foto doplníme neskôr.  
   
   
   

 

 

}); })(jQuery);