Poďakovanie pre spoločnosť Progres-T

.

Naša činnosť a tiež nový reklamný spot zaujali káblového operátora Progres-T, s.r.o. Aj preto sa rozhodol nám pomôcť a spot bezplatne odvysielať každý deň na svojom Infokanali, za čo veľmi ďakujeme.

Spot bude vysielaný každý deň 24-krát, a to v mesiacoch november a december 2014. Spoločnosť PROGRES-T, s.r.o. - www.kablovatv.sk pôsobí v mestách: Bratislava, Malacky, Rovinka, Dunajská Lužná, Kalinkovo, Hamuliakovo, Most pri Bratislave, Malinovo, Tomášov, Limbach, Štvrtok na Ostrove, Miloslavov - ako v analógu aj v digitále.

Spoločnosť sa zaoberá prevádzkovaním sietí KDS. Poskytuje služby po širokopásmových hybridných koaxiálno-optických sieťach (HFC) a po sieťach optických priamo až do bytu.

Vyberte si svoj vlastný balík káblovej televízie a vychutnajte si viac ako 150 televíznych a rozhlasových programov aj v digitálnej full HD kvalite priamo od vysielateľov. Spoločnosť PROGRES-T s.r.o. poskytuje signál po káblových širokopásmových hybridných koaxiálno-optických sieťach (HFC) a po optických sieťach priamo až do bytu.
Signál digitálneho signálu je šírený v štandartnom digitálnom formáte DVB bez akýchkoľvek dodatočných komprimácií, čo zaručuje vysokú kvalitu (rozlíšenie) signálu.

Nepoužívajú žiadne náhradné riešenia pre šírenie signálu, ako je napr. televízia šírená internetom (tzv. IP televízia). Výhodou je neporovnateľná kvalita a aj skutočnosť, že zbytočne nečakáte pri každom prepínaní programov.

Signál digitálnej televízie a rozhlasu je možné prijímať aj bez potreby set-top-boxov (šetrenie el. energie).

VŠETKY SLUŽBY SPOLU SPOLOČNOSŤ ŠÍRI PO JEDINOM PRÍPOJKOVOM KÁBLI V DOME / BYTE !

Za ich skvelú ponuku pre našu spoločnosť zo srdca ĎAKUJEME!

SPOT si môžete pozrieť TU

}); })(jQuery);