Na Vianoce spolupracujeme so Santom!

.

Už dva roky po sebe nosíme deťom, ktoré ostávajú v nemocniciach počas sviatkov, darčeky. Možno aj za to sme tento rok dostali možnosť spolupracovať priamo so Santom. Ten pošle 100 našim deťom krásny dopis priamo z Polárneho pólu!

Aj tie detičky, ktoré sú zdravé, však majú jedinečnú možnosť dostať originálny, ručne robený list od Santa Clausa priamo zo severného pólu (alebo aj od Ježiška, ako si určíte). Na stránke http://www.dopisodsantu.sk/ si môžu rodičia vybrať nielen listy pre svojich najmenších, ale taktiež pre svojich blízkych, rodinu, známych.

Môžete si sami pohodlne napísať to, čo chcete, aby v liste bolo, a Santovi škriatkovia zariadia, aby sa list dostal do tých správnych rúk. 

Dobrá správa - z každého predaného listu pôjde 0,2 eur na ŽELAJ SI.

Santa však ponúkol aj 100 deťom zo ŽELAJ SI, že môžu takýto list dostať bezplatne. Ak sme vám už plnili nejaký sníček, a máte o takýto list pre dieťatko záujem, napíšte nám na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. meno a priezvisko dieťaťa a tiež pár viet, ktoré chcete aby malo dieťa v liste. Rovnako napíšte aj doručovaciu adresu listu.

Do predmetu mailu uveďte heslo Dopis od Santu. My za vás listy objednáme a pošleme rovno ku vám domov pod stromček. 

Šťastné a veselé!!

 

 

 

}); })(jQuery);