Veselý sob venuje hračky 100 chorým deťom

.

Známe slovenské hračkársto WOOW TOYS rozbehlo pred Vianocami milú akciu pod názvom HRAJ S VESELÝM SOBÍKOM A UROB RADOSŤ AJ INÝM DEŤOM. Do súťaže sa môže zapojiť každé dieťatko, ktoré vymaľuje omaľovánku sobíka a pošle ju do súťaže.

Podmienky súťaže sú jednoduché: Milé dieťa, stačí, ak vyfarbíš omaľovánku sobíka a oblečie mu tak farebný kožúšok. Ak máš doma mnoho pestrých farbičiek, tak sa pusti do toho. Fantázii sa medze nekladú a on sa určite poteší. Omaľovánku si ju môžeš stiahnuť z e-shopu www.woowtoys.sk, vytlačiť a vyfarbiť.

Svojho farebného soba pošli poštou na našu adresu WOOW toys, s.r.o., River Park, Dvořákovo nábrežie 3, 811 02, Bratislava alebo popros rodičov, aby ti ho odfotili a poslali e-mailom na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. do 23.12. 2014.

Ak tak urobíš, hráš o 100 krásnych farebných WOOW toys hračiek! Navyše, ak vyhrá tvoja omaľovánka, získaš hračku nielen ty, ale aj jedno dieťatko s nevyliečiteľnou chorobou. Ty vyhráš a zároveň urobíš dobrý skutok - získať hračku pre choré dieťatko a pomôžeš mu tak stráviť veselé Vianoce.

Urobíme tak spolu radosť aj tam, kde jej veľa nebýva.

}); })(jQuery);