Deťom na Vianoce pomohlo Meinl Cafe

.

Vo vianočnom zhone nás veľmi mrzelo, že sme nezohnali financie na splnenie želaní štyrom deťom z okolia Ružomberka, ktoré na svoje sníčky čakali už takmer rok. Ale osud to zariadil inak - jedným telefonátom nás potešili pracovníci Meinl Café, ktorí sa rozhodli jeden deň odpracovať bez nároku na honorár a tržbu venovať ŽELAJ SI. A my sme hneď vedeli, komu peniažky pôjdu.

Želania budú splnené Deniskovi Krišandovi z Ružomberka, Katke Kvasničkovej z Klačna, Marekovi Gontkovskému z Lúčok, a Milankovi Bartošovi z Ružomberka.

Kaviareň zákazníkov lákala už od rána: "Drahí naši zákazníci, príďte dnes do našich kaviarí La Crema a Live Cafe v Auparku, dnes sme tu pre dobrú vec! Nie sme profesionálni čašníci, dnes makáme za účelom pomoci deťom. Naša dnešná mzda, prepitné od vás, príspevok spoločnosti Cafe Live Style a príspevky od vás, našich zákazníkov, poputujú pre deti s vážnymi a nevyliečiteľnými ochoreniami, ktorým sa aj s vašou pomocou plnia sny. Organizácia Želaj si plní deťom sny už od roku 2006 a jej cieľom je potešiť choré deti. Veď pri liečbe nejde len o telo, ale aj o dušu. A tá je dôležitá - mať nádej, silu ďalej bojovať a tešiť sa zo života.

Tak poďte na kávu, okrem toho, že s nami bude sranda, podporíte aj dobrú vec – v Aupark Shopping Center s: Samuel Opršal, Tomáš Kostelničák a Marek Fašiang."

A podarilo sa! Deťom sme už darčeky objednali a o splnení sníčkov budeme informovať na našej internetovej stránke. 

 

}); })(jQuery);