Plesali sme do rána, výťažok pôjde na choré deti

.

2. ročník Bálu snov máme za nami a musíme povedať, že sa nám veľmi páčil. Priestory boli nádherne vyzdobené, hneď pri vchode upútalo nádherné srdce z vonných sviečok. Romantická nálada vládla celému večeru. Príjemné osvetlenie, vyzdobené stoly, horiace svetlo sviečok. Dámy hneď pri vstupe dostali od svojich partnerov ružové tulipány.

Úvod programu otvorili dramaticky mažoretky ISIS s dramatickou skladbou Tosca, ktorá dodala programu grády.

Nasledovalo vystúpenie detských tanečníkov zo ZŠ Ostredková, veľký úspech zožali tanečníčky samby, skupina Sangre nueva, so svojimi nádhernými kostýmami (a telami :-).

Ďalej nás roztancovali Locura Dance Group a 6-násobní majstri Slovenska Patrik a Silvia Budovci, ktorí bál zároveň otvorili valčíkom.

 

Za zostavenie programu ďakujeme skvelej Martine Menhardtovej, ktorá si ho celý vzala pod palec :-) Počas celého večera nám hral známy DJ Julo alias Python, známe skladby v štýle oldies 80-roky. Hral podľa nálady, aj na želanie, proste tak, aby sa každý zabavil až do piatej rána, kedy odchádzali poslední hostia.

O polnoci bola tombola aj chutná torta, keďže ŽELAJ SI aj jeho predsedníčka oslavujú dnes (17.2.) narodeniny. Polnočné púšťanie lampiónov sa však nekonalo, keďže vonku fúkal silný vietor - snáď sa to podarí na budúci rok.

Ďakujeme našim skvelým partnerom, ktorí nám nám dopomohli k úspešnosti bálu:

- moderátorom hercovi Jurajovi Hrčkovi a Rii Benkovskej (na foto nižšie):

- spoločnosti Renault KESTLER, ktorá nám venovala špeciálnu cenu do tomboly - Renault Twingo na týždeň s poistením a plnou nádržou

- skvelej cestovnej kancelárii TOYO Travel, ktorá venovala tri zájazdy do sveta

- vínu Matyšák, špeciálne pánovi Matyšákovi, ktorý nám venoval víno na Bál snov. Prajeme skoré uzdravenie!

- Ticketportálu, ktorý predal väčšinu lístkov na bál

-  hotelu Sheraton, ktorý nám pripravil skvelé menu za dobré ceny, nezabudnuteľnú výzdobu a služby na úrovni

- a samozrejme, vám všetkým, ktorí ste prišli a vďaka ktorým sa nám tento rok podarilo vyzbierať nádherných 3215 eur na plnenie snov ťažko chorých detí! Táto suma nám zabezpečí fungovanie na ďalšieho polroka, kým nám neprídu financie z 2 %.

Prvé želania plníme už v týchto dňoch - sledujte našu internetovú stránku, o všetkých budeme pravidelne infomovať.

ĎAKUJEME! 

 

 

 

}); })(jQuery);