Vďaka MISII 04 sa splní sen trinástim deťom

.

Speváci, herci a ďalšie známe osobnosti sa v rámci charitatívnej akcie MISIA 04 - osobnosti kuriérmi, snažili vyzbierať peniaze pre choré deti.
David Koller, Mirka Partlová, Robo Jakab, Zuzana Tlučková či Lucia Hablovičová a mnoho dalších osobnosti v utorok 17. júna ráno nasadli na bicykel a počas celého dňa brázdili ulice hlavného mesta, aby pomohli vyzbierať peniaze na zdravotné pomôcky pre ťažko choré deti.


Štartovalo sa z Magio pláže, kde bol o 17. hodine aj cieľ tejto misie. V priebehu jedného dňa sa im v Bratislave a okolí podarilo pre dobrú vec vyzbierať viac ako 7500 eur, čo je viac ako vlani. 

"Deti, pre ktoré sme dnes bicyklovali, boli vybrané v spolupráci s neziskovou organizáciou Želajsi. Do tohto projektu sa zapojilo veľa dobrých ľudí, ktorým pomoc nie je ľahostajná. Obzvlášť sa teším, že sa nám podarilo vybicyklovať práčku pre Krištofa, ktorý sa aj napriek svojej chorobe – leukémii – stará o súrodencov. Otec ich opustil a mama má tri zamestnania, aby rodinu finančne zabezpečila," približuje Nikita Slovák, organizátor akcie MISIA 04.

Ďakujeme že si organizátori MISIE vybrali aj tento rok deti zo Želaj Si a urobili im radosť splnením ich sna. Veľmi si to vážime. Vďaka MISII 04 budú mať radosť tieto deti:

Monika Kováčová,
Natália Valenčaťová
Andrej Mikulíček
Nikolka Frankovitsova,
Matúš Šarkózi
Kamilka Stančoková
Marcel Šovčík
Dóra Kúnyiková
Sepešiová Ingrid
Martin Olejník
Matej Szabo
Branko Hudák
Kristián Krištof

}); })(jQuery);