Deň želaní: deň, keď sny letia do neba

.

Pozor, vo štvrtok 3. septembra 2015 bude v Bratislave zvýšený pohyb na oblohe! Aj tento rok si ľudia budú môcť pustiť do neba svoje želanie – na veľkých balónových holubiciach, aby ich sny uniesli. Pretože sny si treba plniť!


Holubice odjakživa vyjadrovali mier, nádej. "Rodiny chorých detí presne to potrebujú: nádej, že bude lepšie!," hovorí predsedníčka ŽELAJ SI Soňa Rebrová.

Za deväť rokov činnosti splnila táto organizácia už vyše 700 detských snov. V ŽELAJ SI evidujú aj rodiny, ktoré pri starostlivosti o choré dieťa neboli napríklad desať rokov na žiadnom výlete! Dokonca ani na Slovensku...

Niekedy deti potešia aj drobnosti, lebo ani na tie ich rodičia nemajú. Ak je jeden rodič v nemocnici s dieťaťom, druhý musí pracovať a starať sa o ďalších členov rodiny, plus platiť výdavky na liečbu a cestovanie do nemocníc. 

Príďte si pustiť do neba svoj sen a pomôcť! Kúpou holubice v hodnote 5 eur zároveň pomôžete splniť sen chorého dieťatka Hromadné pustenie holubíc je zážitok, ktorý by ste si nemali nechať ujsť! Tak čo, pridáte sa?Udalosť na facebooku:
https://www.facebook.com/events/860085430711219/

Deň želaní sa bude konať už po piaty krát, opäť v Eurovea Bratislava, a to vo štvrtok 3. septembra od 17.00 hod. Hromadné púšťanie balónových holubíc bude o 18.30. "Veríme, že tento nevšedný zážitok pritiahne na námestie veľa ľudí a my tak budeme môcť pomôcť veľkému počtu chorých detí splniť ich sen," hovorí Rebrová.

Účasť potvrdili Nikča Nejedlá, juniorská majsterka Európy v Electric boogy, ďalej Kris Angel, ktorá nám zatancuje s Pytónom, ale i známa kapela  King Shaolin. Príde i spevák Kali, ktorý si získava u mladých čoraz väčšiu obľubu. Moderuje náš obľúbený moderátor MAROŠ SZALAY.

 

Podujatie ukončí známa slovenská speváčika Beáta Dubasová, pričom holubice budú vypustené o 18.30 na slová jej piesne Vráť mi tie hviezdy. Tešíme sa na vás :-)

Naši skvelí partneri pre rok 2015:

}); })(jQuery);