Bál snov bude v piatok 12.2.2016

.

Veľmi, veľmi sa tešíme! Aj v roku 2016 sa nám podarilo zorganizovať Bál snov - skvelé podujatie, na ktorom sa môžete zabaviť a zároveň pomáhame. Máme tú česť vám oznámiť, že tretí ročník Bálu snov bude v piatok 12.2.2016 v hoteli Crown Plaza v Bratislave.  

Bál snov pomôže plniť sny detí, pretože výťažok z neho poputuje presne na tento účel - na sny dlhodobo chorých detičiek. Ako sa budeme zabávať? Do tanca nám bude hrať kapela Exil, známa svojim hitom Kamarát (Možno preto, že som taký blázon, možno preto, že ťa mám tak raaád... ). Príde aj známy nevidiaci spevák Maroš Bango. Podujatím nás bude sprevádzať náš obľúbený moderátor  Maroš Majko Szalay.

Aj tento rok sme stihli Valentínsky termín, (ba ešte trochu pred ním)  takže opäť je lístok vhodný aj ako darček na sviatok zamilovaných. 

Kedy? 12.2.2015 (na Valentína) od 19.30 hod.

Kde? Hotel Crown Plaza v samotnom srdci Bratislavy 

Za koľko? O desať eur lacnejšie ako vlani - za  65 eur

Čo vám na Bále snov ponúkneme?
Jedlo a pitie:
- Prípitok (cinzano)
- nealko nápoj
- chutné trojchodové menu
- 1/2 fľaše vína
- minerálku
- polnočnú kapustnicu

Čo ešte môžete čakať:

- Spoločnosť skvelých ľudí s dobrým srdcom!
- výbornú zábavu
- a dobrý pocit, že ste pomohli!

„Sme radi, že oba prechádzajúce ročníky Bálu snov boli totálne vypredané. Dúfame, že v tomto trende budeme pokračovať. Už tento rok nám volali prví záujemci o bál snov, čomu sa veľmi tešíme," hovorí predsedníčka ŽELAJ SI Soňa Rebrová.

Lístky si môžete objednať tu (úplne naspodu článku): http://zelajsi.sk/eshop/item/2-listok-na-bal-snov-2016-predpredaj

 

 

 

}); })(jQuery);