Benefičný koncert ŽELAJ SI pomohol získať 11 700 korún

.

Mária Podhradská & Richard Čanaky V nedeľu 22. októbra bol veľký deň pre neziskovú organizáciu Želaj si, ktorá plní želania dlhodobo chorým deťom. Na tento deň totiž zorganizovalo prvý benefičný koncert, výťažok ktorého je určený na plnenie ich tajných snov.

Ešte pol hodinu pred začiatkom koncertu sme nevedeli, aká bude účasť. Pred budovou Starej Tržnice nebolo príliš rušno, a tak sme ešte na poslednú chvíľu vešali plagáty sponzorov a dali rozmnožiť lístky. Kým sme sa aj s lístkami vrátili, pred budovou tržnice už netrpezlivo čakal dav rodičov s deťmi a nestíhali sme lístky trhať. A hoci niektoré prvky sa dolaďovali na poslednú chvíľu, koncert bol napokon výborný. Približne 150 detí a 200 rodičov takmer hodinu tancovalo na veselých pesničkách Richarda Čanakyho a Márie Pohradskej. Potom sa zapozerali do temperamentného tanca detskej tanečnej skupiny Latinico, a vypočuli si i divadielo O pampúšikovi. Celkovo sa na koncerte vyzbieralo 11 700 korún, pričom raz takú sumu venuje OZ Želaj si aj Nadácia SPP, ktorá koncert podporila. Na plnenie tajných želaní tak získla organizácia celkom 23 400-tisíc korún. Ak viete o dieťatku, ktoré je dlhodobo choré a sníva si svoj tajný sen, dajte nám o ňom vedieť a pomôžeme mu ho splniť.

Za podporu pri organizovaní koncertu ďakujeme: Nadácii SPP, ktorá nám poskytla peniaze na propagáciu koncertu a zdvojnásobí náš výťažok

Najčítanejšiemu portálu pre rodičov www.babetko.sk, za medializáciu koncertu.

Portálu www.nasarodina.sk, za medializáciu koncertu.

Firme Recar za za poskytnutie 75-percentnej zľavy na reklamné plochy v prostriedkoch MHD.

}); })(jQuery);