Portál Hyperzľava.sk podporil ŽELAJ SI

.

hyperzlava.skSpolupráca portálu Hyperzľava.sk s neziskovou organizáciou ŽELAJ SI bola úspešná! Vďaka spojeniu týchto dvoch partnerov sa budú môcť splniť sny detí, ktoré boli finančne náročnejšie než ostatné, alebo ktoré na splnenie svojho sna čakali príliš dlho.

Portál sa rozhodol po celý mesiac podporovať organizáciu ŽELAJ SI, ktorá už piaty rok plní sny dlhodobo chorých a zomierajúcich detí. Podporu realizoval hneď dvoma spôsobmi. Prvý bol priama podpora.  Spoločnosť 18. marca zverejnila špeciálnu ponuku určenú pre ŽELAJ SI, kde mohol každý, komu nie sú cudzie sny a želania ťažko chorých detí, prispieť čiastkou vo výške 5 € alebo viac. Špeciálna zbierka bola pre záujemcov otvorená až do 18. apríla. "Verili sme, že priama finančná pomoc z verejnej zbierky pre organizáciu ŽELAJ SI pomôže splniť viac snov, a zároveň dúfame, že pomôžeme tiež vyššej publicite organizácie a tým aj k vyššiemu záujmu a podpore verejnosti pre jej činnosť," doplnil Martin Chytil.

Finančné prostriedky, ktoré sa získali kúpou kupónov prostredníctvom serveru HyperZľava boli odosielané priamo na konto ŽELAJ SI. "Chceme, aby sa peniaze dostali k deťom čo najskôr, a tak sme sa rozhodli, že najjednoduchšou cestou bude priame odoslanie finančných prostriedkov na konto organizácie," vysvetlil Martin Chytil. Každý, kto prispel na konto ŽELAJ SI, mohol svoje meno a výšku čiastky pripojiť pod ponuku HyperZľavy, aby deti vedeli, kto je ich tajným anjelom.

Druhý spôsob podpory bol priamo zo strany portálu HyperZľava . Ten sa zaviazal po celý mesiac zverejnenia ponuky prispieť 0,10 € za každý predaný poukaz k akejkoľvek ponuke na Slovensku. "I my sme sa chceli zapojiť do priamej finančnej podpory organizácie, pretože si uvedomujeme, že v súčasnej dobe plnenie snov vyžaduje predovšetkým peniaze," vysvetlil Martin Chytil, prečo sa spoločnosť HyperZľava rozhodla pristúpiť aj k priamemu finančnému daru.

Server tak od 18. marca do 18. apríla spočítal predané poukazy, ktoré určili konečnú výšku finančnej pomoci.

Ďakujeme za podporu, ktorej sa nám dostalo zo strany HyperZľava.sk. Veľmi si ju vážime. Vďaka nej budeme môcť splniť náročnejšie sny, ktoré sa chystáme v najbližšej dobe realizovať. Jedným z nich je napríklad audiencia vozíčkara Jakuba u pápežom priamo vo Vatikáne, ktorú sme už vybavili. Druhým snom je zase výlet 12-ročného Alexa, trpiaceho svalovou dystrofiu, do New Yorku,“ hovorí predsedníčka ŽELAJ SI Soňa Rebrová.

Ako dodáva, ŽELAJ SI je jedinou organizáciou, ktorá umožňuje darcom splniť sen priamo – stačí povedať, ktorému dieťaťu chcete sen splniť, a ŽELAJ SI vám poskytne kontakt na dieťa, ktorému môžete dar odovzdať. „Snažíme sa o korektnosť a transparentnosť, aby každý vedel, kam peniaze od darcov idú. Ak dáte dieťaťu dar rovno vy, môžete byť istý, že vaša pomoc išla tam, kam ste chceli,“ uzatvára Rebrová.

Aktuálne čaká na splnenie sna približne 40 detí.

}); })(jQuery);